Mobirise Website Builder

Ksiega Nieba

Królestwo mojej Bożej Woli pośród stworzeń – KSIĘGA NIEBA – przywołanie stworzenia, aby powróciło do porządku, na swoje miejsce i do celu, do jakiego zostało stworzone przez Boga

JUTRZENKA W WOLI BOŻEJ

O Trójco Przenajświętsza, przez orędownictwo Maryi naszej Matki, dozvól nam poznać Twoją wolę. Weż nas za rękę i zanóż w bezmiarze Twojej najświętszej woli. O Panie, pragniemy aby wszystkie nasze myśli i uczynki tego dnia służyły pełnieniu w życiu Twojej świętej woli. Niech Ona wzrasta w nas i w Twoim Kościele, i staje się nieustanną modlitwą, która powtarza: "Przyjdż Królestwo Twoje, bądż Wola Twoja, jako w niebie tak i na ziemi...“

Kocham Cię o Matko moja i Ty kochaj mnie i dozwól duszy mojej skosztować Woli Bożej, udziel mi Twego błogosławieństwa, aby wszelkie moje działanie dokonywało sie, aby wszelkie moje dzialanie dokonywało się pod Twoim matczynym spojżeniem.

Koronka do Woli Bożej

Święty Hannibal di Francia był jednym z nadzwyczajnych spowiedników Luisy. Tak zainspirowany był duchowością pism Luisy, że założył dwa zakony: Ojców Ragionalistów i Córki Boskiej Gorliwości. Został beatyfikowany przez Świętego Papieża Jana Pawła II w dniu 7 października 1990 r., a kanonizowany został w dniu 16 maja 2004 r. W późniejszych latach życia skomponował następującą prostą koronkę do odmawiania na Różańcu. Codziennie odmawiał tę koronkę, często więcej niż raz, szczególnie w swojej ostatniej chorobie.

1

Na rozpoczęcie

1x Ojcze Nasz 1x Zdrowaś Maryjo, 1x Chwała Ojcu
2

Na dużych koralikach

Chwała Ojcu
3

Na małych koralikach

Bądź Wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi
4

Na zakończenie

Panie Jezu,
wielbimy Cię, kochamy Cię, błogosławimy Cię i dziękujemy Ci wraz z Ojcem i Duchem Świętym w Twojej Świętej i Wiecznej Woli Bożej.
Amen.

Modlitwa z prośbą o beatyfikację Sługi Bożej Luizy Piccarrety

O Trójco Przenajświętsza,
nasz Zbawiciel Jezus Chrystus pouczył nas, że gdy modlimy się, powinniśmy prosić, 
aby Imię naszego Ojca było zawsze wychwalane, aby Jego Wola była wypełniana 
na ziemi i aby Jego Królestwo zapanowało pośród nas.

Kierując się pragnieniem głoszenia tego Królestwa miłości, sprawiedliwości i pokoju, pokornie prosimy Cię, abyś otoczył chwałą Twoją służebnicę Luizę, Córeczkę Woli Bożej, która nieustanną modlitwą i cierpieniem bardzo pragnęła zbawienia dusz oraz nadejścia Królestwa Bożego na świat.

Idąc za jej przykładem modlimy się do Ciebie, Ojcze, Synu i Duchu Święty, abyś pomógł nam z radością przyjąć krzyże tego świata, byśmy również mogli wielbić Twoje Imię i wejść do Królestwa Twojej Woli.

Amen.

Życie w Woli Bożej. Według pism Luizy Piccarrety [1] 

O. Benedikt M. Thomas Sedlmair C.O.

Życie w Woli Bożej. Według pism Luizy Piccarrety [2] 

Zapis konferencji, które wygłosił o. Benedikt M.Thomas Sedlmair C.O. z Oratorium św. Filipa Neri w Aufhausen w dniach 24-26 stycznia 2020 r. na Świętej Górze w Gostyniu w ramach cyklu rekolekcji formacyjnych. Tematem było doświadczenie Woli Bożej w życiu jednej z największych mistyczek XX wieku – Luizy Piccarrety (1865-1947).

Udruga Fiat Voluntas Tua, OIB: 29109364221, Giardini 4, 52100 Pula, Croatia

E-mail: admin@fiatvoluntastua.info
Statut udruge

Drag and Drop Website Builder